Dodaj stronę

Oceń inną stronę

komixxy.pl

Komixxy.pl - Serwis komiksowy

Ranking popularności w Polsce: 462 +126

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona komixxy.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 73 195
jest ładna? 84 178
jest wygodna? 80 186
jest przydatna? 90 171
jest warta polecenia? 74 192

Czy strona komixxy.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną komixxy.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Strona działa.

Ostatnio sprawdzone: 15.01.2014.

Czas testu: 0.08s

Wielkość pliku html: 68484

Kod odpowiedzi serwera: 200

Typ zawartości: text/html

Ratio: 6/6

Opinie o komixxy.pl:

 • Mastero 29.11.2013 07:27

  Ta stronakiedyś była fajna, kiedyś komixxy na tej stronie żeby dostać się na główną musiały być: - Starannie wykonane - Mieć sens - Być śmieszne A teraz? Teraz kryteria są takie: - Musisz być masterem Albo - Musisz być znajomym moda lub admina - komixx nie może mieć sensu - Najlepiej żeby był to plagiat - W źródle koniecznie trzeba napisać "krzesło mi powiedziało, albo coś w ten deseń - Najlepiej żebyś użył podstawowych memów i szablonów - Pamiętaj żeby nie przhcinać memów! - I ostatnie, najważniejsze, KOMIXX NIE MOŻE BYĆ ŚMIESZNY!

 • Muzyka145 16.11.2012 21:55

  Teraz komixxy które są na głównej to komixxy masterów. Nawet jak są denne i nie śmieszne to i tak dostają nalepkę "oryginalny komixx". -.-

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 2b6zayuicq:

Statystyki i informacje

Wejścia wg miast:

 • Warszawa 16.8% +10%
 • Zielona Góra 7.0%
 • Białystok 6.9% +97%
 • Kraków 6.7% -25%
 • Wrocław 4.5% -43%
 • Poznań 4.3% +26%
 • Olawa 4.0%
 • Olsztyn 3.5% +106%
 • Gdańsk 2.3% -26%
 • Rymanów 2.0%
Wykres wejść na komixxy.pl wg miast

Wejścia wg państw:

 • Polska 98.1% +1%
Wykres wejść na komixxy.pl wg państw

IP serwera: 188.165.14.62

Lokalizacja serwera: Francja, Romainville

Nazwa ISP: Ovh Systems

Hosting: OVH SAS

Czas ładowania strony: 1.63s ?

Użytkownicy najbardziej lubią strony, które ładują się szybko. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to część odwiedzających może zrezygnować z odwiedzin i zamknąć okienko przeglądarki przed pełnym załadowaniem strony. Wynik 1.63s to szybko, szybciej niż 60% stron.

Ilość linków: 497 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 497 to bardzo dużo

Ranking w Polsce: 462 ?

Jest to orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z Polski. Im niższa liczba, tym bardziej popularna w Polsce jest strona. Miejsce 462 oznacza stronę niezwykle popularną.

Ranking na świecie: 31597 ?

Orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z całego świata.

PageRank: 5 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 5 to wynik bardzo dobry.

Walidacja html: 69 błędów i 35 ostrzeżeń ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny.

Rodzaj dokumentu: HTML5 ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach. HTML5 to najnowsza odmiana, która udostępnia twórcom stron najwięcej możliwości.

Kodowanie strony: utf-8 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard UTF-8 jest uniwersalny i zawiera znaki wszystkich języków.

Szacowana wycena strony: 232000zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z