Dodaj stronę

Oceń inną stronę

math.edu.pl

Matematyka

Serwis poświęcony matematyce. Czytelnik znajdzie tu garść informacji z dziedziny geometrii, algebry i arytmetyki, trochę ciekawostek oraz zadań. Zapraszam!

Ranking popularności w Polsce: 3522 -4560

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona math.edu.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 98 217
jest ładna? 156 145
jest wygodna? 110 192
jest przydatna? 94 204
jest warta polecenia? 105 191

Czy strona math.edu.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną math.edu.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Strona działa.

Ostatnio sprawdzone: 04.01.2014.

Czas testu: 0.56s

Wielkość pliku html: 5771

Kod odpowiedzi serwera: 301

Typ zawartości: text/html

Ratio: 37/37

Opinie o math.edu.pl:

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst fq2gt8a6go:

Statystyki i informacje

Wejścia wg miast:

  • Warszawa 19.7%
  • Wrocław 7.3%
  • Łódź 6.8%
Wykres wejść na math.edu.pl wg miast

Wejścia wg państw:

  • Polska 96.1% -4%
Wykres wejść na math.edu.pl wg państw

IP serwera: 46.248.176.199

Lokalizacja serwera: Polska

Nazwa ISP: IQ PL Sp. z o.o.

Hosting: Szymon Rybczynski Prohost.pl

Czas ładowania strony: 0.29s ?

Użytkownicy najbardziej lubią strony, które ładują się szybko. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to część odwiedzających może zrezygnować z odwiedzin i zamknąć okienko przeglądarki przed pełnym załadowaniem strony. Wynik 0.29s to bardzo szybko, szybciej niż 80% stron.

Ilość linków: 151 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 151 to dużo.

Ranking w Polsce: 3522 ?

Jest to orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z Polski. Im niższa liczba, tym bardziej popularna w Polsce jest strona. Miejsce 3522 oznacza stronę całkiem popularną.

Ranking na świecie: 233694 ?

Orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z całego świata.

PageRank: 4 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 4 to wynik dobry.

Walidacja html: OK ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny. Ta strona przechodzi walidację bez żadnych błędów, to świetnie!

Rodzaj dokumentu: XHTML 1.1 plus MathML 2.0 ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach.

Kodowanie strony: iso-8859-2 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard ISO 8859-2 zawiera 191 znaków łacińskiego pisma i służy do zapisywania tekstów w kilku europejskich językach, m.in. w polskim.

Szacowana wycena strony: 54000zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z