Dodaj stronę

Oceń inną stronę

trivago.pl

trivago - Niezależne opinie o hotelach oraz porównywanie cen

Szukanie wśród 500 000 hoteli i 100 stron porównujących ceny hoteli. Opinie o hotelach z wszystkich dużych portali turystycznych porównujących hotele.

Ranking popularności w Polsce: 5158 +1785

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona trivago.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 35 48
jest ładna? 37 44
jest wygodna? 41 42
jest przydatna? 36 47
jest warta polecenia? 37 46

Czy strona trivago.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną trivago.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Nie możemy nawiązać połączenia.

Ostatnio sprawdzone: 08.03.2015.

Czas testu: 1.05s

Wielkość pliku html: nieznana

Kod odpowiedzi serwera: brak

Typ zawartości: nieznany

Ratio: 2/3

Opinie o trivago.pl:

 • tramp17 16.05.2012 09:57

  Przy pomocy pasjonata trivago przeanalizowałem dokładnie osiągnięcia i propozycje tego portalu. To jest jedna zgroza! Zbiorowisko gospodyń domowych między garami a zmywaniem zmyśla opowieści o hotelach i miejscach. A jakaś Pamela na stronie www.pracadlastudentow.info proponuje studentom zmyślanie opisów hoteli, w których oczywiście nie byli - po 4 złote od sztuki! A opinie pochlebne o trivago na niniejszej stronie pochodzą jedynie od koniunkturalistów lizusowatych, którzy w swoim bezwstydzie podpisali się swoimi pseudonimami stosowanymi w trivago. Możecie sami sobie porównać!!! Znajdziecie bez trudu: czega, pamela, mirosława, karmazyn, jagoda, AXELUS1, magister, zyta, alinka, herek....Toż to jedno wielkie gigantyczne oszukaństwo. Zastosowali swoje własne pseudonimy zapewne po to, by się przypodobać swojemu niemieckiemu sponsorowi nędznych groszy i pokazać, jakimi to są wiernymi pochlebcami.

 • Jan013 09.04.2012 20:28

  Gdy pogrzebiecie nieco w trivago przekonacie się, że to mnóstwo cygaństwa, mitomanii i wodolejstwa. Rzesza ludzi za jakieś tam marne grosze wypłacane przez niemieckiego właściciela portalu zmyśla opowieści o hotelach i miejscach, w których nigdy nie była. Adresy różnych "atrakcji" przepisywane są z przewodników turystycznych a zdjęcia bezczelnie kopiowane ze stron internetowych.

 • Aga 22.06.2011 16:40

  Trivago to serwis niekompetentny. Radzę użytkować go z umiarem i dozą zdrowego rozsądku. TRIVAGO publikuje zdjęcia hoteli bez praw autorskich, do tego robi "wodę z mózgu" swoim uzytkownikom - zamieszcza ukradzioną fotografię jednego obiektu, a poddaje ocenie jeszcze dwa inne - wszystkie trzy o zbliżonej nazwie (ale o różnym standardzie) i zlokalizowane w jednej miejscowości. Polecam "holidaycheck".

 • Eluchna 04.05.2011 10:53

  NIE POLECAM TIVAGO jako portalu opiniotwórczego .Opinie zamieszczone przez użytkowników są niesprawdzone , stare i nieaktualne , często wystawiane przez osoby , które w Hotelu nie maieszkały. Informacje o Hotelach na stronach Tivago są stare , niekatualne i niewiadomo skąd pobrane

 • herek15 25.01.2011 02:33

  Odkąd pamiętam w mojej rodzinie zawsze był problem ze znalezieniem odpowiedniej oferty turystycznej na wakacje. Tysiące biur podróży, rożnego rodzaju oferty wakacyjne. Lecz teraz wszystko się zmieniło bo mamy "trivago". Moim zdaniem jest do bardzo dobra stronka ponieważ działa jak wielofunkcyjny robot, dzięki któremu sami możemy zaplanować własny wymarzony urlop lub wakacje.

 • Mirosława 08.01.2011 09:52

  S U P E R

 • Pamela 02.12.2010 11:47

  Na trivago mam przegląd cen 400 000 hoteli. Porównuję ceny 60 różnych oferentów (portali). W ten sposób mam pewność, że rezerwuję za najniższą cenę i oszczędzam czas ponieważ nie musze odwiedzać każdy portal pojedyńczo.

 • Czega 28.11.2010 01:49

  Planując jakąś podróż, zaglądam na trivago i czytam oraz oglądam, wszystko co tam jest na tematy związane z celem mojej planowanej podróży - zawsze znajduję dużo ciekawych opinii oraz zdjęć - bo to one najwięcej dają turyście.

 • Azia 27.11.2010 14:37

  Odkąd poznałam portal Trivago, moje podróże są bardziej ciekawe, lepiej zaplanowane, więcej zobaczyłam, w ogóle Trivago jest super. Wszystko w jednym miejscu, nic dodać nic ująć. Zapraszam do zapoznania się z Trivago. :)

 • Karmazyn 18.11.2010 14:31

  Dzieki Trivago planuje moje podruze kozystajac z jednego portalu. Skonczyla sie gechenna przeszukiwania tysiecy stron by poznac wszystkie atrakcje znajdujace sie na trasie planowanej porozy. Tu mozna znalezc wszystko co potrzebuje podroznik ;)

 • Piotr 16.11.2010 20:34

  Wakacje na Mazurach, od czasu kiedy znalazłem portal turystyczny trivago, planuję sobie w jeden dzień. Baza noclegowa imponująca.Do wyboru, do koloru a świetne noclegi w atrakcyjnych miejscach za parę złotych to już nie marzenie a rzeczywistość.

 • Jagoda 13.11.2010 22:20

  To dzięki Trivago mogę trafnie planować swoje podróże te małe i te duże. Odkąd korzystam z Trivago potrafię dokładnie zaplanować to gdzie warto pojechać, co warto zobaczyć, oraz dopasować swoje możliwości do tego co proponuje strona, dzięki treściom jakie są zamieszczane przez społeczeństwo. Przyznam, że dotąd żadna ze stron nie dała mi pełnych informacji. Tej stronie warto zaufać. Polecam!!!

 • AXELUS1 30.10.2010 08:24

  Zawsze przed podróżą staram się wybrać hotel i dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Bardzo pomocne w tym momencie jest Trivago. To tutaj właśnie mogę znależć wszystkie informacje, zdjęcia, a co najważniejsze, opinie osób, które odwiedziły już dany hotel. Trivago jeszcze nigdy mnie zawiodło. POLECAM wszystkim, korzystajcie, bo warto !

 • magister 29.10.2010 23:31

  Kilka razy dzięki Trivago znalazłem za granicą odpowiedni do mojej kieszeni hotel i po jego wybraniu dokonałem stosownej rezerwacji na stronie, na którą przekierowało mnie Trivago. Z hotelu otrzymywałem informację o rezerwacji(tam była informacja, że dokonało się to poprzez Trivago), a ponieważ na miejscu wszystko było OK, więc polecam to postępowanie z czystym sumieniem! Wyszukiwarkę Trivago można precyzyjnie skonfigurować i to działa bezbłędnie!

 • Maria 29.10.2010 21:23

  Planując wycieczkę w jakieś miejsce zaczynałam od obejrzenia zdjęć, czytałam opisy, szukałam restauracji, a gdy pobyt miał być dłuższy - hotelu. Szukanie stron zajmowało mi dużo czasu. Odkąd poznałam trivago, wpisuję miejscowość w wyszukiwarce i mam wszystko. To bardzo pomocna strona.

 • Zyta 29.10.2010 14:03

  Wg mnie to strona która zastępuje wszystkie przeglądarki. Jej układ pozwala łatwo wybrac odpowiedni hotel a także można dowiedzieć się o atrakcjach w jego okolicy.

 • Anka 28.10.2010 14:08

  Bardzo przydatne strony. Wszystko w jednym miejscu. Nie trzeba tracić czasu na poszukiwania informacji na indywidualnych stronach. Dodatkowa zaleta np. dla mnie to skomasowanie atrakcji. Nie zawsze planując wyjazd ma się już pod ręką przewodnik i z góry wie co chce się zwiedzić. Ponadto w przewodnikach bardzo często podawane są atrakcje komercyjne a te prawdziwe perełki bywają pomijane. Ponieważ trivago z tego co widzę tworzą turyści - pasjonaci to znalazłam tu wiele informacji, których próżno by szukać w przewodnikach. Do tego rzecz niezwykle cenna - opinie tych którzy byli, dotknęli, zobaczyli. To jest ogromna wartość tej platformy. A zdjęcia ? Zawsze miło pooglądać. One wzmagają apetyt na obejrzenie nowego ciekawego miejsca, ciekawej knajpki, skosztowania nowej dobrej potrawy. Ponoć kupujemy oczami, więc zdjęcia są ważne.

 • Alinka 28.10.2010 01:23

  Przestałam latać po całym internecie, grzebać w wyszukiwarkach w poszukiwaniu hoteli. Po co? Teraz, gdy jest trivago zasiadam wygodnie, wklepuję miasto i ma jak na dłoni - hotele, atrakcje, a jak już znajdę temat, który mnie interesuje, to mam przy nim zdjęcia, opinie, przydatne linki ... Lenistwo? Nie! Wygoda!

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst pm31hhspr8:

Statystyki i informacje

Wejścia wg miast:

 • Warszawa 16.4% +33%
 • Wrocław 11.5% +135%
 • Poznań 5.8%
Wykres wejść na trivago.pl wg miast

Wejścia wg państw:

 • Polska 88.1% +29%
 • Niemcy 6.7% +72%
Wykres wejść na trivago.pl wg państw

IP serwera: 217.79.217.200

Lokalizacja serwera: Niemcy

Nazwa ISP: Equinix (Germany) GmbH

Hosting: trivago GmbH

Czas ładowania strony: 0.82s ?

Użytkownicy najbardziej lubią strony, które ładują się szybko. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to część odwiedzających może zrezygnować z odwiedzin i zamknąć okienko przeglądarki przed pełnym załadowaniem strony. Wynik 0.82s to bardzo szybko, szybciej niż 80% stron.

Ilość linków: 323 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 323 to bardzo dużo

Ranking w Polsce: 5158 ?

Jest to orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z Polski. Im niższa liczba, tym bardziej popularna w Polsce jest strona. Miejsce 5158 oznacza stronę o zauważalnej popularności.

Ranking na świecie: 216147 ?

Orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z całego świata.

PageRank: 6 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 6 to wynik wyśmienity.

Walidacja html: 12 błędów i 1 ostrzeżenie ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny.

Rodzaj dokumentu: HTML5 ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach. HTML5 to najnowsza odmiana, która udostępnia twórcom stron najwięcej możliwości.

Kodowanie strony: utf-8 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard UTF-8 jest uniwersalny i zawiera znaki wszystkich języków.

Szacowana wycena strony: 485000zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z