Dodaj stronę

Oceń inną stronę

www.bodzio.pl

Fabryka Mebli BODZIO - meble kuchenne, meble pokojowe, meble

Fabryka Mebli Bodzio w Goszczu jest jednym z największych producentów mebli w Polsce i posiada 250 salonów meblowych. Zapraszamy!Meble pokojowe, meble kuchenne, sypialniane, tapicerowane, biurowe - BODZIO

Ranking popularności w Polsce: 3035 +599

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona bodzio.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 22 34
jest ładna? 22 31
jest wygodna? 23 29
jest przydatna? 21 30
jest warta polecenia? 24 31

Czy strona www.bodzio.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną www.bodzio.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Strona działa.

Ostatnio sprawdzone: 16.09.2014.

Czas testu: 0.23s

Wielkość pliku html: 17110

Kod odpowiedzi serwera: 200

Typ zawartości: text/html

Ratio: 6/15

Opinie o www.bodzio.pl:

 • Beata 07.10.2013 10:49

  Strona w porządku,ale meble już NIE.Czas użytkowania maksymalnie 3-4 lata,pózniej się "rozsypują".NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • dana 09.11.2010 10:35

  Warte obejrzenia .

 • stanisław 07.11.2010 18:48

  cieszy oko

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 2rlur6cmkn:

Statystyki i informacje

Wejścia wg miast:

 • Warszawa 23.8% +177%
 • Kielce 14.4%
Wykres wejść na bodzio.pl wg miast

Wejścia wg państw:

 • Polska 100.0% +8%
Wykres wejść na bodzio.pl wg państw

IP serwera: 195.140.236.7

Lokalizacja serwera: Polska, Wrocław

Nazwa ISP: tvk Zjawiona Elzbieta

Czas ładowania strony: 0.58s ?

Użytkownicy najbardziej lubią strony, które ładują się szybko. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to część odwiedzających może zrezygnować z odwiedzin i zamknąć okienko przeglądarki przed pełnym załadowaniem strony. Wynik 0.58s to bardzo szybko, szybciej niż 80% stron.

Ilość linków: 181 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 181 to dużo.

Ranking w Polsce: 3035 ?

Jest to orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z Polski. Im niższa liczba, tym bardziej popularna w Polsce jest strona. Miejsce 3035 oznacza stronę całkiem popularną.

Ranking na świecie: 235560 ?

Orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z całego świata.

PageRank: 4 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 4 to wynik dobry.

Walidacja html: 8 błędów i 3 ostrzeżenia ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny.

Rodzaj dokumentu: XHTML 1.0 Transitional ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach. XHTML 1.0 Transitional to odmiana XHTML dopuszczająca umieszczenie w kodzie strony części elementów prezentacyjnych.

Kodowanie strony: utf-8 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard UTF-8 jest uniwersalny i zawiera znaki wszystkich języków.

Szacowana wycena strony: 54700zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z