Dodaj stronę

Oceń inną stronę

www.cafeart.pl

Cafeart.pl - Portal dla artystów, hobbystów, twórców

Cafeart.pl, Pierwszy polski portal dla ludzi z pasją, kursy, warsztaty, instruktaże,konkursy, wskazówki, nowości ze świata hand made, hobby i rękodzieła- decoupage,cardmaking, scrapbooking, masa solna, cards made, robótki ręczne.

Ranking popularności w Polsce: 34049 +18001

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona cafeart.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 5 34
jest ładna? 6 33
jest wygodna? 6 33
jest przydatna? 5 34
jest warta polecenia? 6 33

Czy strona www.cafeart.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną www.cafeart.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Strona działa.

Ostatnio sprawdzone: 27.04.2014.

Czas testu: 2.43s

Wielkość pliku html: 82110

Kod odpowiedzi serwera: 200

Typ zawartości: text/html

Ratio: 23/29

Opinie o www.cafeart.pl:

Nikt jeszcze nie dodał opinii, bądź pierwszy!

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst m7w6mo3ilm:

Statystyki i informacje

Wejścia wg miast:

(zbieramy dane...)

Wejścia wg państw:

  • Polska 100.0% +29%
Wykres wejść na cafeart.pl wg państw

IP serwera: 91.121.99.58

Lokalizacja serwera: Francja, Paryż

Nazwa ISP: Ovh Systems

Hosting: OVH SAS

Czas ładowania strony: 2.62s ?

Użytkownicy najbardziej lubią strony, które ładują się szybko. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to część odwiedzających może zrezygnować z odwiedzin i zamknąć okienko przeglądarki przed pełnym załadowaniem strony. Wynik 2.62s to przeciętnie, tak jak ok. 50% stron.

Ilość linków: 292 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 292 to bardzo dużo

Ranking w Polsce: 34049 ?

Jest to orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z Polski. Im niższa liczba, tym bardziej popularna w Polsce jest strona. Miejsce 34049 oznacza stronę o małej popularności w Polsce.

Ranking na świecie: 1179363 ?

Orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z całego świata.

PageRank: 4 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 4 to wynik dobry.

Walidacja html: 88 błędów i 143 ostrzeżenia ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny.

Rodzaj dokumentu: HTML 4.01 Transitional ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach. HTML 4.01 Transitional to dość stara i nieco przestarzała wersja, zawiera elementy i atrybuty wycofane w nowych odmianach.

Kodowanie strony: iso-8859-2 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard ISO 8859-2 zawiera 191 znaków łacińskiego pisma i służy do zapisywania tekstów w kilku europejskich językach, m.in. w polskim.

Szacowana wycena strony: 50700zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z