Dodaj stronę

Oceń inną stronę

www.oriflame.pl

Oriflame - natural swedish cosmetics

Oriflame

Ranking popularności w Polsce: 5829 +3978

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona oriflame.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 11 12
jest ładna? 11 11
jest wygodna? 12 10
jest przydatna? 10 11
jest warta polecenia? 10 11

Czy strona www.oriflame.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną www.oriflame.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Strona działa.

Ostatnio sprawdzone: 02.11.2013.

Czas testu: 0.26s

Wielkość pliku html: 47791

Kod odpowiedzi serwera: 302

Typ zawartości: text/html

Ratio: 4/4

Opinie o www.oriflame.pl:

  • iwona 07.01.2014 16:32

    oriflame to badziewka, skład badziewny, konsultanki kupuja je za tanichę potem odsprzedając z wysoką marżą bałamucąc klientki, to ukraina, taniocha i szmelc. natyralne szwedzkie kosmetyki, gdzie ta natura? składy 99% produktów to tylko chemia, a te kilka co wymyslili by nie odpłynąc całkiem - no bez przesady, no i testuja swe kosmetyki w azji na biednych zwierzakach! tragedia!

  • Dorota 20.10.2013 23:27

    kosmetyki oriflame są znakomite!

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst f7q0jnwpqf:

Statystyki i informacje

Wejścia wg miast:

  • Warszawa 67.5% +1%
Wykres wejść na oriflame.pl wg miast

Wejścia wg państw:

  • Polska 96.2% -1%
Wykres wejść na oriflame.pl wg państw

IP serwera: 94.124.250.4

Lokalizacja serwera: Republika Czeska, Pankrac

Nazwa ISP: Oriflame Software s.r.o.

Hosting: Oriflame DC2 - PANKRAC

Czas ładowania strony: 1.08s ?

Użytkownicy najbardziej lubią strony, które ładują się szybko. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to część odwiedzających może zrezygnować z odwiedzin i zamknąć okienko przeglądarki przed pełnym załadowaniem strony. Wynik 1.08s to szybko, szybciej niż 60% stron.

Ilość linków: 1041 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 1041 to mnóstwo.

Ranking w Polsce: 5829 ?

Jest to orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z Polski. Im niższa liczba, tym bardziej popularna w Polsce jest strona. Miejsce 5829 oznacza stronę o zauważalnej popularności.

Ranking na świecie: 307339 ?

Orientacyjny ranking popularności wśród użytkowników z całego świata.

PageRank: 5 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 5 to wynik bardzo dobry.

Walidacja html: 42 błędy i 60 ostrzeżeń ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny.

Rodzaj dokumentu: XHTML 1.0 Transitional ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach. XHTML 1.0 Transitional to odmiana XHTML dopuszczająca umieszczenie w kodzie strony części elementów prezentacyjnych.

Kodowanie strony: utf-8 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard UTF-8 jest uniwersalny i zawiera znaki wszystkich języków.

Szacowana wycena strony: 183000zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z