Dodaj stronę

Oceń inną stronę

www.peruart.pl

Peruart

Sprzedajemy rękodzieło z Peru. Gustowna biżuteria ręcznie robiona, biżuteria artystyczna,egzotyczna biżuteria, etniczna biżuteria. Peruwiańskie ubrania z wełny alpaki i lamy dorosłych. Ubrania dla dzieci z wełny. Sweter z wełny alpaki. Ponczo z Peru 100% rękodzieło peruwiańskie.

Jesteś właścicielem tej strony?

Zaproś internautów do oceniania Twojego serwisu, wstaw wybrany znaczek w widocznym miejscu na swojej stronie:

Podgląd małego znaczka
Podgląd dużego znaczka nr 1
Podgląd dużego znaczka nr 2
Oceń tę stronę!

Wstawiając znaczek łatwo dowiesz się, co sądzą o Twojej stronie użytkownicy. Dodatkowo strony z dobrymi ocenami są u nas szczególnie eksponowane, zatem zyskasz podwójnie!

Czy strona peruart.pl:

Nie Tak
jest ciekawa? 0 2
jest ładna? 0 2
jest wygodna? 0 2
jest przydatna? 0 2
jest warta polecenia? 0 2

Czy strona www.peruart.pl działa?

Jeżeli masz problem z połączeniem ze stroną www.peruart.pl sprawdź, czy nie działa tylko Tobie, czy również nam.

Nie masz włączonej obsługi JavaScript.

Wynik ostatniego sprawdzenia: Nie sprawdzano.

Ostatnio sprawdzone: nigdy.

Opinie o www.peruart.pl:

  • Jadwiga 05.12.2013 13:17

    Peruart jest naprawdę solidnym sklepem, Propnowane wyroby z alpaki są swietne, mięciutkie, dobrej jakości i w cenie do przyjęcia. W rzeczywistości zakupiony sweterek z alpaki wygląda lepiej niż na zdjęciu. W przesyłce znalazłam też mały upominek, piękną misternie plecioną bransoletkę. Miły gest,Polecem tę galerię i jej wyroby. Warto.

  • Kasia 12.01.2011 03:02

    Galeria Peruart ma naprawdę piękną etniczną biżuterię. Polecam!

Imię

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst c6m4lmh7n3:

Statystyki i informacje

IP serwera: 62.129.240.218

Lokalizacja serwera: Polska, Wegrzce

Nazwa ISP: home.pl sp.z.o.o.

Hosting: DEVAREA s.c. Krzysztof Krawczyk i Rafal Krawczyk

Ilość linków: 11 ?

Internauci polecają sobie dobre strony za pomocą linków. Wyszukiwarki wiedzą o tym i biorą pod uwagę ilość linków przy ustalaniu wyników wyszukiwania, więc im więcej linków tym lepiej. Ilość linków równa 11 to przeciętnie.

PageRank: 3 ?

Algorytm PageRank, stworzony przez firmę Google, służy do oceny istotności strony na podstawie ilości i jakości prowadzących do niej linków. Pagerank równy 3 to wynik przyzwoity.

Walidacja html: 1283 błędy i 8 ostrzeżeń ?

Walidacja to sprawdzenie kodu strony pod kątem jego zgodności ze standardami wyznaczonymi przez organizację W3. Twórcy przeglądarek internetowych starają się, aby prawidłowo wyświetlały strony zgodne ze standardami. Również wyszukiwarkom internetowym łatwiej zrozumieć zawartość strony, jeżeli jej kod jest poprawny.

Rodzaj dokumentu: XHTML 1.0 Transitional ?

Aby dokument mógł być wyświetlony w przeglądarce jako strona internetowa, to jego zawartość musi być odpowiednio sformatowana za pomocą języka hipertekstowych znaczników. Język ten przez lata był rozwijany i aktualnie występuje w kilku wersjach. XHTML 1.0 Transitional to odmiana XHTML dopuszczająca umieszczenie w kodzie strony części elementów prezentacyjnych.

Kodowanie strony: utf-8 ?

Standardy kodowania znaków umożliwiają wyświetlanie znaków zapisanych w różnych językach. Standard UTF-8 jest uniwersalny i zawiera znaki wszystkich języków.

Szacowana wycena strony: 7410zł ?

Powyższa wycena uwzględnia jedynie kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę przy pełnej wycenie. Udostępniamy ją wyłącznie w celu informacyjnym, aby ułatwić porównania z innym witrynami.

© 2010 - 2015 Regulamin Napisz do nas
Przeglądaj strony wg kategorii A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Przeglądaj strony wg domen A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z