Gruzfix. Wywóz gruzu Kraków

Wywóz gruzu Kraków

Gruzfix. Wywóz gruzu Kraków

Wywóz gruzu Kraków… Jak wiadomo, każdy remont, także w Krakowie, wiąże się z koniecznością wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych. Nie można ich wyrzucić do zwykłego kosza na śmieci, należy takie odpady odpowiednio zutylizować. Gruzfix kieruje swoją ofertę nie tylko do firm, ale też do osób prywatnych. Firmowa oferta jest dosyć szeroka – można zamówić kontenery, o różnych rozmiarach. Kontenery dostarczane i odbierane są możliwie najszybciej, aby klient nie musiał czekać więcej, niż to jest konieczne.

Wywóz gruzu Kraków. Grunt to profesjonalizm

Przez firmę wywożone są nie tylko odpady budowlane oraz gruz, ale także inne pozostałości remontowe. GruzFix zajmuje się także wywożeniem ziemi, piachu, odpadami: gabarytowymi, butymicznymi (papa, dachówka itp.), zielonymi – z firmowej oferty mogą więc skorzystać nie tylko osoby robiące remonty w domach lub mieszkaniach, ale Ci, którzy zmieniają swój ogród lub inne tereny zielone.

Gruz Fix – kontenery na gruz Kraków

Na stronie Gruzkrakow.pl znajduje się aktualny cennik. Obecnie, wynajem kontenera wynosi 1300 złotych za postój przez 3 dni robocze, a za 5 – 1400 złotych. Ceny worków są oczywiście niższe, ale ustalane są indywidualnie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności z zakresu wywozu odpadów. Posiada grono zadowolonych i wiernych klientów. Współpracuje z firmami budowlanymi oraz remontowymi działającymi w Krakowie i jego pobliżu. Kładziony jest nacisk na dobrą, fachową i szybką obsługę klienta. Dbane jest, aby kontenery i torby dostarczane były we wskazane przez klienta miejsce w uzgodnionym terminie.

Kontener na gruz i odpady budowlane Kraków

Jeżeli w trakcie trwania prac okazuje się, że pojemnik na odpady nie został zapełniony, w związku z czym klient prosi o dłuższy postój – firma stara się dostosować do potrzeb klienta. Wiele osób może myśleć iż jest to prosta działalność, ale bywa ona skomplikowana. Firmowi pracownicy przykładają wiele uwagi, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze świadczonych przez firmę usług. Czyli, aby kontener lub też worek, został dostarczony na czas.

Ważny dla wielu też jest odbiór w odpowiednim terminie – co także jest na uwadze pracowników. Jeżeli klient napotkał trudności i chce przedłużyć postój firmowego pojemnika na odpady, powinien powiadomić jak najszybciej zgłosić to pracownikowi firmy.  Obecnie w Krakowie i krakowskich okolicach jest wiele remontów, a zapotrzebowanie na wywóz gruzu i innych odpadów stale rośnie, więc firma GruzFix także stale się rozwija.

Opublikuj komentarz