Mr. Gruz. Skuteczny sposób na wywóz gruzu w Warszawie

wywóz gruzu warszawa

Mr. Gruz. Skuteczny sposób na wywóz gruzu w Warszawie

Warszawa to miasto w którym ciągle coś się dzieje – wiecznie trwają remonty i powstają nowe budynki. Na jej terenie działa firma Mr. Gruz, specjalizująca się w wywozie gruzu i odpadów budowlanych. Do wywozu używane są worki big bag, które coraz częściej zastępują blaszane kontenery. Dostępne są trzy rozmiary: 1m3, 1,5m3 oraz 1,8 m3. Świetnie sprawdzają się przy remontach małych i dużych, dokonywanych w mieszkaniach, jak i domach lub innych, większych budynkach.

Każdy, kto zajmuje się remontami zawodowo, wie jak istotny jest szybki wywóz gruzu i innych odpadów budowlanych. Przedsiębiorstwo obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy remontowe lub budowlane. Obsługiwani są na terenie miasta Warszawy i w jej okolicach.

Firma podchodzi elastycznie do potrzeb klientów, dokłada wszelkich starań aby sprostać ich potrzebom. Jeżeli klient zamówi wybrany worek do godziny 14:00, otrzymuje on gwarancję, iż tego samego dnia otrzyma swoje zamówienie – to najszybsza dostawa w stolicy. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą – to specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie. Klienci mogą w pełni im zaufać.

Mr Gruz – Wywóz gruzu Warszawa

W firmie stosowane są innowacyjne rozwiązania logistyczne, dlatego MR. Gruz jest w stanie obsłużyć nawet bardzo duże inwestycje, których w Warszawie nie brakuje. Dzięki temu firma posiada 100% zadowolonych klientów, uważana jest za w pełni profesjonalną, a w 95 % dostarcza zamówione big bagi w czasie do 4 godzin od chwili zamówienia. Klient musi mieć na uwadzę, że Warszawa, jako jedno z większych miast w Polsce bywa mocno zakorkowane, i lekkie opóźnienie w dostawie nie wynika z winy pracowników, lecz warunków na drodze – nie mają oni na to wpływu.

Zamówienia można dokonać za pośrednictwem strony: Mrgruz.pl, telefonicznie lub poprzez odwiedziny siedziby firmy. Znajduje się ona w centrum Warszawy, przy Placu Bankowym 2. Następnie, po załadowaniu worka, klient musi zgłosić że worek jest już gotowy do odebrania. Nie obowiązują żadne ramy czasowe. W możliwie szybkim czasie pracownicy firmy odbiorą zapakowane odpady i zawiozą do utylizacji

Ceny wywozu gruzu zaczynają się od 260 złotych za najmniejszy worek, 280 zł za średni, a za największy opłata wynosi 300 PLN. Należy mieć na uwadzę, iż za dowóz worka do miejscowości pozawarszawskich doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 złotych za każdy worek. Dla firmy ważna jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego dba o odpowiednią utylizację odpadów, zgodną z aktualnymi przepisami – wierzy się, że dzięki firmowym działaniom odpady nie trafiają do lasów czy rzek. Na stronie firmowej można znaleźć informację, jakie rzeczy mogą znaleźć się w worku big bag, a jakich nie należy w nim umieszczać.

Opublikuj komentarz