Numi doradcy kredytowi

Doradcy kredytowi Numi Kredyty zajmuje się doradztwem z zakresu pośrednictwa w uzyskaniu wybranego kredytu, na rynku jest już kilka lat. Samodzielne sprawdzanie ofert bankowych jest czasochłonne, może być nawet stresujące, zwłaszcza dla osób nie znających się na bankowości. Korzystając z usług Numi, firmowi doradcy wszystko zrobią za klienta. Zbadają dostępne oferty wszystkich banków, następnie wybiorą te najbardziej opłacalne dla potencjalnego kredytobiorcy – oszczędzony zostaje jego czas i pieniądze.

Klienci mogą kontaktować się za pośrednictwem strony internetowej: Numi.pl, telefonicznie lub drogą elektroniczną – doradcy skontaktują się najszybciej jak to tylko możliwe. Obsługiwane przez firmę są osoby nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski. Kontakt fizyczny nie zawsze jest konieczny, wiele spraw można załatwić za pośrednictwem internetu.

Niezależni doradcy kredytowi – kredyty gotówkowe dla firm i osób prywatnych

Doradcy kredytowi Numi.pl specjalizują się w pozyskiwaniu kredytów gotówkowych ( w dowolnej kwocie, na dowolny cel), dla firm – obsługiwane są firmy jednoosobowe, spółki handlowe, a także inne formy działalności gospodarczej, hipoteczne, konsolidacyjne (zamiana kilku kredytów na jeden z niską ratą kredytową), inwestycyjne, które są zaciągane, aby opłacić daną inwestycję. Czasem udaje się znaleźć jeszcze inne drogi finansowania.

Pomoc w wyjściu ze spirali zadłużenia

Pomoc mogą otrzymać też osoby, którym zdarzyło wpaść w spiralę zadłużeń. Spłata chwilówek i inne zobowiązania finansowe przytłoczyły już nie jedną osobę. Oddłużone mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które też miewają problemy z płynnością finansową. Zatrudnieni doradcy kredytowi posiadają wysokie kwalifikacje oraz wiedzę dotyczącą kredytów oraz zadłużeń. Mają indywidualne podejście do każdego klienta – każdy ma inną sytuację finansową, inne oczekiwania i możliwości. Są wyjątkowo skuteczni, udaje im się niemalże zawsze znaleźć ofertę, która zostanie zaakceptowana przez klienta.

Numi.pl – Uczciwość i skuteczność

W firmie wyznawana jest zasada, że uczciwość jest najważniejsza, klienci więc wiedzą dokładnie na czym stoją, nic nie jest przed nimi zatajane i mają świadomość z czym będzie się wiązać zaciągnięcie pożyczki. Co więcej, firma nie ma podpisanej umowy z jakimkolwiek bankiem, żaden doradca nie współpracuje z żadną placówką bankową – pracują tak, aby to klient otrzymał jak najlepszy kredyt, a nie bank jak najwięcej klientów. Ważne jest to, że dla doradców nie ma kwoty niemożliwej do zdobycia – wystarczy, że klient poda ile środków pieniężnych jest mu potrzebnych, a doradca znajdzie sposób na jej uzyskanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *